O naszych gabinetach

W Przychodni Stomatologicznej K-Dent w Poznaniu posiadamy cztery gabinety stomatologiczne oraz własne zaplecze diagnostyczne w postaci pracowni rentgenowskiej. Przychodnia K-Dent w Nowym Tomyślu dysponuje dwoma gabinetami wraz z pracownią RTG.

Każdy gabinet stomatologiczny to niezależne pomieszczenie, zapewniające naszym Pacjentom prywatność i wysoki komfort podczas wykonywania zabiegów stomatologicznych.

GABINETY_K_DENT_b

Recepcja placówki umożliwiająca wygodny system rejestracji telefonicznej i osobistej usprawnia planowanie terminów wizyt i zapobiega niepotrzebnym opóźnieniom.
Z myślą o wygodzie naszych pacjentów wprowadziliśmy w ostatnim czasie dodatkowy i łatwy do zapamiętania  numer komórkowy 512 512 055, który pozwala na sprawne kontaktowanie się z naszą placówką.

Recepcja połączona jest z poczekalnią, gdzie możecie Państwo wygodnie i spokojnie spędzić czas w oczekiwaniu na wizytę przeglądając prasę. Dla naszych Pacjentów dostępne jest również łącze Wi-Fi * .

POCZEKALNIA_K_DENT_b

Jeżeli przed wizytą nasi Pacjenci mają potrzebę aby odświeżyć jamę ustną, mogą to zrobić przy pomocy szczoteczek jednorazowych dostępnych zawsze w recepcji.

*K-Dent w Poznaniu